Menu

Toruński Okręgowy Związek
Żeglarski

87- 100 Toruń
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1
Przystań Toruń, pokój 222

tel./fax 56 622 80 12
E-mail: biuro@tozz.org.pl

Nr konta:
86 1160 2202 0000 0000 5530 5552

Dni i godziny pracy Biura TOZŻ -
wtorki, czwartki 16:30 - 18:30

Partnerzy













<<< wstecz

Gala żeglarska.

Dodano: 2015-01-18 20:20:01 Czytano: 1443
Podsumowanie sezonu sportowego 2014.

Serdecznie zapraszamy działaczy, trenerów, zawodników (wykaz wyróżnionych w załączniku)
 

na Galę Żeglarską podsumowanie sezonu sportowego dzieci i młodzieży 2014.

 

Spotkanie odbędzie się 7 lutego 2015r. o godz. 11.00 w  Marinie  Grudziądz, ul. Portowa 8


                                        Zarząd TOZŻ

 

Program spotkania :

1.Podsumowanie sezonu sportowego 2014

2. Wręczenie wyróżnień za osiągnięcia sportowe w sezonie 2014

3. Podsumowanie cyklu regat : Puchar Prezesa CPG S.A.  w Grudziądzu

4. Program artystyczny w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Rudzie 

ZAWODNICY ZAPROSZENI NA  UROCZYSTE  PODSUMOWANIE  SEZONU   ŻEGLARSKIEGO  2014r.

OPT  gr. B ranking CPG S.A. za 2014r. 

1. Kowalski Tomasz               -           TKŻ               

2. Dróżyńska Agata                -           TKŻ               

3. Kęska Dominika                 -           UKŻ Wiking              

4. Franciszkowska Daria        -           TKŻ           

5. Weber Maksymilian           -           TKŻ               

6. Lipiński Hubert                   -           TKŻ               

7. Dębiak Kornel                    -           TKŻ                 

8. Piekarski Tymoteusz           -           Włókniarz      

9. Piekarska Aneta                 -           Włókniarz      

10. Brodziński Tomasz           -           Włókniarz      

OPT  gr. A                                       

            1. Masztalerz  Piotr                -           TKŻ               

            2. Milewicz Natalia                -           TKŻ               

 

CADET                                           

            1. Wiśniewska Maria / Wiklińska Iga                        -  Elektryk

            2. Wróblewska Weronika / Lewandowska Natalia   -  Elektryk 

            3.Wróblewski Hubert/Makowski Łukasz                  -  Elektryk 

 

 

 

LASER  4,7  - Chłopcy do 15 lat   

                        1. Stremlau Jakub - TKŻ                  

                                              

LASER  4,7  - Chłopcy do 17 lat

                        1. Kowalski Szymon              -           TKŻ

                        2.Nowicki Paweł                    -           Elektryk         

                        3. Stremlau Jan                     -           TKŻ               

                        4. Urbanowicz Łukasz           -           UKŻ Wiking 

                        5. Went Arkadiusz                 -           TKŻ               

 

LASER  Radial - juniorki              

                        1.Walter Wiktoria       -           UKŻ Wiking 

                       

LASER  Radial  -  juniorzy           

                        1.Kalafarski Sebastian         -           UKŻ Wiking                         

                        2. Raczkowski Adrian           -           UKŻ Wiking 

                        3. Śniadkowski Wiktor          -           TKŻ               

           

OPT  gr. B  ranking CPG S.A. za 2014 r.  /druga dziesiątka - kluby zrzeszone w TOZŻ/

                       

                        1. Kurasz Antonina                -           TKŻ                                      

                        2. Sadecka Anna                    -           TKŻ               

                        3. Drożyska Oliwia                 -           TKŻ               

                        4. Sikorska Agata                   -           Włókniarz                              

                        5. Miłkowski Kacper               -           TKŻ               

                        6. Masztalerz Teresa              -           TKŻ               

                        7. Montrymowicz Marcel        -           Elektryk         

                        8. Bordewicz Kamil                -           Elektryk                                

                        9. Mańkowska Aleksandra      -           TKŻ                                      

                        10. Palikowska Natalia           -           Elektryk