KLUBY I SEKCJE
ZRZESZONE W TORUŃSKIM ORĘGOWYM ZWIĄZKU ŻEGLARSKIM
stan na 1stycznia 2009r.
L.p. |
Nazwa Klubu / adres |
Adres do korespondencji |
Osoba do kontaktu |
1 |
Toruński Klub Żeglarski 87-100 Toruń ul.Maszynowa 6 |
|
Ryszard Trąbała 506 00 92 70 |
2 |
Yacht Club „Towimor” Ognisko TKKF 87-100 Toruń ul.Starotoruńska 5 |
|
Stanisław Klein 604 64 85 79 |
3 |
Klub Żeglarski „Geofizyka” 87-100 Toruń ul.Chrobrego 50 |
|
Piotr Ziembikiewicz 56 659 31 11 |
4 |
Liga Morska i Rzeczna ZOT 87-100 Toruń ul.Boboli 37 |
|
Stanisław Adamczyk 501 046 242 |
5 |
Akademicki Klub Żeglarski 87-100 Toruń ul.Ks.Popiełuszki 1 |
87-100 Toruń ul.Mickiewicza 117a / 7 |
Ireneusz Grabowski 663 90 00 62 |
6 |
WKT “Kwanty” 87-100 Toruń ul.Okólna 37 |
87-100 Toruń ul.Przy Skarpie 26 |
Grzegorz Panecki 506 155 299 |
7 |
Toruńskie Stowarzyszenie Żeglarzy Morskich 87-100 Toruń ul.W. Łokietka 3 |
|
Cezary Bartosiewicz |
8 |
Towarzystwo Sportowe „Opatrunki” Sekcja Żeglarska 87-100 Toruń ul.Żółkiewskiego 20/26 |
|
Jacek Szymborski 723 185 960 |
9 |
UKS „PORT” 87-100 Toruń ul. Starotoruńska 5 |
87-100 Toruń ul.Harcerska 16 B / 7 |
Andrzej Lendzion 56 660 08 42 |
10 |
Integracyje Stowarzyszenie Żeglarzy 87-100 Toruń ul.Jęczmienna 18/1 |
|
Ryszard Czarnecki 56 62 10 530 |
11 |
KST Elektryk Maximus Broker 86-300 Grudziądz ul.Żeglarska 1 |
|
|
12 |
Yacht Club „OPEC” 86-300 Grudziądz ul.Budowlanych 7 |
|
Tadeusz Tadajewski 500 822 108 |
13 |
Bractwo Wodniaków Grudziądz 86-300 Grudziądz ul.Malczewskiego 1 |
86-300 Grudziądz ul.Sportowców 6/17 |
Krzysztof Sujkowski 601 83 33 871 |
14 |
Jacht Klub „Rudnik” 86-300 Grudziądz ul.Bołtucia 1/18 |
http://sites.google.com/site/jachtklubrudnik/home |
Stefan Lotarski 506 62 44 70 |
15 |
Towarzystwo Żeglarskie „Gryf” 86-300 Grudziądz ul.Szosa Toruńska 32/38 |
86-300 Grudziądz Ul. Jana III Sobieskiego 36/3 |
Wojciech JANKOWSKI Tel.: 606 230 241 |
16 |
Klub Żeglarski „Nash” 86-300 Grudziądz ul.Żeglarska |
86-300 Grudziądz ul.Łęgi 13/19 |
Andrzej Maćkowiak 56 46 330 20 |
17 |
Yacht Club „Żeglarz” 86-300 Grudziądz ul.Malczewskiego 3 |
|
Marcin Gralak 603 88 02 77 |
18 |
UKS „Optymist”przy Szkole Podst. nr 11 86-300 Grudziądz ul.Droga Mazurska 2 |
|
Marlena Treichel 056- 46 51 701 |
19 |
Klub Wodny LOK 87-200 Wąbrzeźno ul.Przedzamcze 1 |
87-200 Wąbrzeźno ul.Wolności 64 |
Witold Rutkowski 691 76 73 89 |
20 |
Yacht Club „EOL” 86-200 Chełmno ul.Jastrzębia 35 |
86-200 Chełmno ul.Polna 31/17 |
Kazimierz Langowski 600 71 50 21 |
21 |
KST „Włókniarz” 87-140 Chełmża ul.Bulwar 1000-lecia |
Jan Kran 56 675 20 93 |
|
22 |
UKS „Koliber” 87-140 Chełmża ul.Wyszyńskiego 7 |
|
Jerzy Zacharek 56 675 61 22 |
23 |
UKS „Żak” przy Szkole Podstawowej nr 2 87-140 Chełmża ul.Hallera 17 |
|
Jan Kran 56 675 25 44 |
24 |
Brodnicki Klub Żeglarski „Wodnik” przy Oddz.PTTK 87-300 Brodnica ul.Wczsowa 5 |
87-300 Brodnica ul.Ks. Kujota 38 |
Jerzy Kędziora 56 494 00 38 |
25 |
BTŻ „Pojezierze” 87-300 Brodnica ul.Niskie Brodno 27A |
|
Jacek Rozwadowski 600 776 606 |
26 |
UKS „Pojezierze” 87-300 Brodnica ul.Niskie Brodno 21A |
|
Krzysztof Kogut 500 016 260 |
27 |
UKŻ "WIKING" 87-100 Toruń ul. Droga Starotoruńska 5a |
|
Prezes - Tadeusz Walter |
28 |
UKS „Filomaci” 87-300 Brodnica ul.Lidzbarska 14 |
|
Oliwier Bonawenturski |
29 |
Stowarzyszenie Białe Żagle Chełmża 87-140 Chełmża ul. Dworcowa 8/5 |
87-140 Chełmża ul.Dworcowa 8/5 |
Przemysław Olejniczak . |