Menu

Toruński Okręgowy Związek
Żeglarski

87- 100 Toruń
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 1
Przystań Toruń, pokój 222

tel./fax 56 622 80 12
E-mail: biuro@tozz.org.pl

Nr konta:
86 1160 2202 0000 0000 5530 5552

Dni i godziny pracy Biura TOZŻ -
wtorki, czwartki 16:30 - 18:30

Partnerzy













<<< wstecz

Gala Żeglarska 2016, 40 - lecie TOZŻ.

Dodano: 2016-01-16 10:36:00 Czytano: 1391
Serdecznie zapraszamy działaczy, trenerów, zawodników

/ wykaz wyróżnionych w załączniku /
 

na Galę Żeglarską podsumowującą sezon sportowy dzieci i młodzieży 2016 oraz

40-LECIE TORUŃSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU ŻEGLARSKIEGO.


Spotkanie odbędzie się w dniu 7 lutego 2016 o godz. 13.00
w Międzynarodowym Centrum Spotkań Młodzieży w Toruniu ul.Łokietka 3, dawne Młyny Toruńskie.



                                       
                                                      Plan uroczystości:

13.00
UROCZESTE OTWARCIE SPOTKANIA 
       
13.05-14.15
WYSTĄPIENIE  PREZESA TOZŻ
WRĘCZENIE WYRÓŻNIEŃ :
KLASYFIKACJA DZIECI I MŁODZIEŻY
PUCHAR  PREZESA  CITY PARKING GROUP  S.A.  -  OPTIMIST DO LAT 12
WRĘCZENIE ODZNAK  PZŻ  I TOZŻ
WYSTĄPIENIA GOŚCI

14.15
 POCZĘSTUNEK

14.50
 ZWIEDZANIE MŁYNA WIEDZY /DOT. DZIECI I MŁODZIEŻY/
KONCERT ZESPOŁU SZANTOWEGO
              
                                   Lista zaproszonych zawodników.

1.    OPT B.

- Montrymowicz Marcel   -    Elektryk Grudziądz
- Dębiak Kornel               -    TKŻ Toruń
- Piekarska Aneta            -    Włókniarz Chełmża
- Dróżyńska Oliwia          -    TKŻ Toruń
- Sikorska Agata              -    Włókniarz Chełmża
- Kurasz Antonina            -    TKŻ Toruń
- Piekarski Tymoteusz      -    Włókniarz Chełmża
- Masztalerz Teresa          -    TKŻ Toruń
- Sadecka Hanna             -    TKŻ Toruń
- Osiński Antoni                -    TKŻ Toruń

2.    OPT  A.

- Dróżyńska Agata        -    TKŻ  Toruń
- Kowalski Tomasz        -   TKŻ  Toruń

            3.   CADET.

- Wiśniewska Maria        -    Elektryk Grudziądz
- Gontowska Oliwia        -    Elektryk Grudziądz
- Wróblewska Weronika  -   Elektryk Grudziądz
- Kuczwalska Julia          -   Elektryk Grudziądz
- Wasilewski Marcin        -   Włókniarz Chełmża
- Karczmarczyk Kacper   -   Włókniarz Chełmża
- Wróblewski Hubert        -   Elektryk Grudziądz
- Makowski Łukasz          -   Elektryk Grudziądz

3.    LASER 4,7.

- Weber Małgorzata      -    TKŻ Toruń
- Kęska Dominika          -    UKS Wiking
- Kowalski Szymon        -    TKŻ Toruń
- Stremlau Jakub           -    TKŻ Toruń
- Urbanowicz Łukasz     -    UKS Wiking
- Derenda Błażej           -    UKS Wiking
- Folmer Weronika        -    Elektryk Grudziądz

4.    LASER Radial.

- Kęska Agata             -    UKS Wiking
- Walter Wiktoria        -    UKS Wiking
- Nowicki Paweł         -    Elektryk Grudziądz

5.    LASER  Standard.

- Raczkowski Adrian      -    UKS Wiking
- Kalafarski Sebastian    -    UKS Wiking
- Śniadkowski Wiktor     -    TKŻ Toruń

6.   ISA

- Barańska Nina             -    Pojezierze Brodnica


      Organizator zaprasza zawodników wraz z trenerami i opiekunami.

           Krzysztof Kranciszewski prosi aby niezwłocznie dostarczyć następujące dane o zawodnikach :
        - nazwisko i imię oraz rok urodzenia
        - przynależność klubowa i klasa łodzi
        - zdjęcie  sportowe
        - osiągnięcia sportowe : medale, punkty, ranking